Fiber Laser

Fiber Laser

 

 

Unikátny Fiber Laser - senzory z optických vlákien

Freedom laser

Fiber Laser predstavuje revolúciu na trhu laserových zariadení do vozidiel - jediné zariadenie svojho druhu so senzormi z optických vlákien! Fiber Laser je jednoducho užívateľsky aktualizovateľný a teda “future proof”. Pokročilá technológia poskytuje ochranu pred nebepečnými situáciami a môže tak zabrániť nehode pri zachovaní maximálnej možnej diskrétnosti. Umožňuje komunikáciu medzi vozidlami využívajúcimi identické zariadenia.

Fiber Laser poskytuje ochranu ako žiadny iný výrobok. Vďaka unikátnym senzorom z optických vlákien je na vozidle prakticky neviditeľný a tak nekazí dizaj Vášho auta Zabezpečí plnú integráciu so Stinger VIP, alebo Card ale môže byť použitý aj ako samostatné zariadenie.

 

Laser Safety Signals
Ak užívateľ Fiber Laser prudko zabrzí vygeneruje Stinger "Heavy breaking" signál. Takto varuje ďalších užívateľov v okolí pred potenciálne nebezpečnou situáciou na ceste a môže tak zabrániť vážnej dopravnej nehode.

 

 

Zariadenia Stinger so software predávané na Slovensku spĺňajú miestne legislatívne obmedzenia. Aktuálne sa už nevyžaduje homologácia e4. Zariadenia Stinger dodávané našou spoločnosťou neumožňujú odhalenie alebo ovplyvňovanie funkcií technických prostriedkov používaných pri plnení úloh na úseku výkonu dohľadu nad bezpečnosťou a plynulosťou cestnej premávky.

joomla компоненты

/